Torenmuziek Gouda 29 juli 2024 20.15 uur met Midori Conneman-Maeno


Midori Conneman-Maeno is in Tokyo (Japan) geboren. Zij studeerde piano aan het Utrechts conservatorium en beiaard aan de Nederlandse Beiaardschool te Amersfoort. In 2000 won zij de 3de prijs in de Internationale Beiaardwedstrijd te Oudenaarde (B). Zij
is de beiaardier van Moordrecht. Sinds 2004 heeft zij een eigen praktijk voor pianolessen in haar woonplaats Waddinxveen. Sedert 2012 maakt ze kamermuziek met verschillende instrumenten. Midori is zeer actief in het arrangeren voor beiaard.
De tuin van het Museum is weer opengesteld voor het beluisteren van de beiaard. Ook in de diverse straten, steegjes, pleintjes en de Markt rondom de Sint Janstoren is de beiaard goed te beluisteren. Programmaboekjes worden gratis in de museumtuin verstrekt.
De concertserie Torenmuziek Gouda loopt door elke maandagavond tot 26 augustus 2024.